Atsiliepimai apie Reduslim

 • Lukas
  Esu nutukusi nuo vaikystės. Iš karto buvau apkūnus berniukas, bet su amžiumi problema ėmė sunkėti. Gydytojas patarė man lankyti svorio metimo kursą su Reduslim, nes negaliu sportuoti ir laikytis dietų. Pavyko pasiekti gerų rezultatų, dabar laukia dar keli kursai.
  Reduslim
 • Danielius
  Bandžiau numesti svorio su Reduslim kapsulėmis. Greitai numečiau svorio, beveik kaip gamintojas nurodo instrukcijose. Nebuvo jokių pašalinių poveikių, priešingai – pagerėjo sveikatos būklė, atsirado žvalumas, energija. Rezultatas buvo išsaugotas 4 mėnesius, tuo tarpu aš ypač neriboju savęs mityba ir reguliariai nesilankau sporto salėje.
  Reduslim
 • Stasė
  Daug metų ji svajojo numesti svorio, bet niekas nepadėjo. Netyčia pamačiau internete Reduslim ir užsisakiau, nes buvo akcija, kaina buvo beveik perpus mažesnė. Atlikau visą kursą ir nepatikėjau savo akimis – minus 10 kg.
  Reduslim
 • Tiesiog
  Mano vyras man nupirko reduslim, nes nepatenkintas, kad po vestuvių labai atsigavau. Jis iškėlė griežtą sąlygą, jei aš nenumesiu svorio, paduosiu dėl skyrybų. Kapsulių dėka man pavyko išsaugoti šeimą ir grįžti į ankstesnes formas.
  Reduslim
 • Kamilė
  Po gimdymo dvejus metus negalėjau susitvarkyti, bandžiau riboti mitybą, sportuoti, bet viską apleidau. Dabar dukra eina į darželį, o aš nusprendžiau greitai grąžinti formas iki vasaros. Draugės patarta vartoju reduslim, pirmąjį rezultatą pastebėjau praėjus kelioms dienoms nuo kurso pradžios.
  Reduslim
Vartotojo reitingas Reduslim
4.5
20